جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر ادارات شهرستان دلیجان برگزار شد

فرماندار شهرستان دلیجان یکی از موارد امربه معروف را از زنان خانه دار و در خرید از تولید داخلی  در حمایت از سرمایه ایرانی دانست و گفت امسال باید مایحتاج  منازلمان را از  تولیدات داخلی تهیه کنیم  . و صنعتگران نیز در استاندارد سازی و کیفیت کالاهایشان توجه بیشتری داشته باشند  و اگر استاندارد سازی کنیم هم تولید کننده و هم مصرف کننده استفاده خواهند کرد .

فرماندار دلیجان به آداب امر به معروف و نهی از منکر از دید گاه حضرت علی (ع)  پرداخت و گفت  : پرهیز از تجسس ، پرهیز از دشنام ، پرهیز از پرده دری ، صبوری و رفاقت   از مواردی است که باید در امر به معروف و نهی از منکر دقت زیادی بشود . وی به برگزاری مراسم زیارت عاشورا ، نماز جماعت ، تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر ادارات ، برگزاری نشست ها و سمینار ها ، تبلیغات داخل شهر ، اجرائی نمودن تذکر لسانی در سال 91 تاکید کرد و از مسئولین خواست برنامه های پیشنهادی خود را ارائه دهند .

در ادامه این جلسه سرهنگ توکلی فرمانده مقاومت بسیج سپاه دلیجان ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار در تحقق برنامه های امر به معروف و نهی از منکر و جلسات و سمینارها و پیگیری و معرفی افراد در تذکر لسانی در ادارات در سال 90 به بحث تهدید نرم دشمنان و اجرای برنامه های فرهنگی در شهرستان پرداخت و گفت : سپاه همانطور که در تمام موارد گوش بفرمان فرمانده کل قوا هست در سازندگی ، فرهنگی  نیز وظیفه خود میداند در خدمت مردم عزیزمان باشد .

/ 0 نظر / 10 بازدید