گمانه زنی ها برای سکان مدیریت ارشد استان مرکزی

با توجه به این  که دکتر بهمن اخوان عضو ستاد مرکزی دکتر روحانی بوده و یکی از فعالین دولت در مجلس برای اخذ رای اعتماد برای وزرای پیشنهادی و ارتباط نزدیکی با رئیس جمهور منتخب، وزرا و نمایندگان و مسئولین قوه مقننه دارد.

همچنین با عنایت به ولایت مداری، جسارت و توانمندی، صداقت و صراحت لهجه و نیز کارهای ماندگار ایشان در حوزه انتخابیه از جمله جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی و ایجاد مراکز آموزش عالی و بسیاری کارهای دیگر که نشان از کارنامه درخشان ایشان است، باعث شده که مردم استان از ایشان به نیکی یاد کنند.

 به هر حال با توجه به سوابق دکتر بهمن اخوان و ضمن احترام به سایر گزینه ها باید توجه داشت که سوابق درخشان وی در قریب به 30 سال و نیز تجربه مدیریتی ایشان در بخش های مختلف اجرایی از بخشداری تا نمایندگی مجلس، مدیر کلی، مدیر عاملی و ... نشان از توانمندی فوق العاده ایشان دارد که نتیجه آن تجربیات ارزشمند مدیریتی است که از نیازمندی های یک مدیر توانمند و تاثیر گذار است. ایشان توانمندی خود را به اثبات رسانده و از همه مهمتر تبعیت از ولایت فقیه را عملاً به اثبات رسانیده که به نظر می سرد وی می تواند در راس مدیریت استان، نسبت به گزینه های دیگر موفق تر عمل نماید.

حال باید منتظر ماند و دید که این سکان به دست چه کسی سپرده می شود؟

منبع: اراک کلانشهر

/ 1 نظر / 34 بازدید
حسن

بهترین گزینه دکتر بهمن اخوان است.