احمدی‌بیغش: عده‌ای درصدد تخریب نمایندگان فعلی مجلس هستند

محمود احمدی‌بیغش درباره برخی ابراز نگرانی‌ها از آغاز زود هنگام رقابت‌های انتخاباتی برای مجلس و دولت اظهار کرد: انتخابات مجلس یک ماه دیگر برگزار می‌شود در نتیجه فعالیت‌های انتخاباتی از الان برخلاف قانون است.
وی با برخلاف اخلاق ارزیابی کردن این موضوع خاطرنشان کرد: متأسفانه رقابت‌های انتخاباتی در شهرستان‌ها شدت بیشتری دارد اما این موضوع در مرکز استان کمرنگ‌تر است.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: متأسفانه در شهرستان‌ها برخی افراد به‌منظور رقابت در انتخابات مجلس در حال تخریب نماینده‌های فعلی هستند که مسئولان محلی و استانی باید برای این موضوع راهکاری بسنجند تا این رویه از بین برود و به بهانه انتخابات نمایندگان فعلی مجلس تخریب نشوند.
احمدی‌بیغش معتقد است که این موضوع برای انتخابات ریاست‌جمهوری نیز صدق می‌کند ونباید از حال عده‌ای به فکر انتخابات ریاست‌جمهوری باشند.
این نماینده مجلس یادآور شد: مشاهده می‌شود که برخی از الان از بودجه نظام وسازمان‌های غیردولتی در راستای کارهای تبلیغاتی انتخاباتی خرج می‌کنند.
این عضو فراکسیون مجلس در پایان افزود: قانون در کشور باید حاکم باشد واین رویه منفور نیز باید مورد برخورد مسئولان قرار گیرد.
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی، گفت: متأسفانه بعضی‌ها فرار رو به جلو کرده و با اتهام فعالیت مخل وحدت به دیگران، به‌دنبال پوشاندن نواقص و ضعف‌های خودشان هستند.
محمود احمدی‌بیغش، در پاسخ به سؤالی در مورد عوامل مخل وحدت در کشور، اظهار داشت: اگر رهبری و قانون اساسی را عوامل وحدت بدانیم، نقطه مقابل آن نیز اخلال در وحدت است. وقتی به بیانات رهبر انقلاب توجه نکرده وظیفه خود را اجرای قانون ندانیم و در امور سایر قوا دخالت کنیم، در وحدت اخلال ایجاد شده است.
وی افزود: باید دید کسانی که داد وحدت نداشتن سر می‌دهند، منظورشان چیست؟ آیا منظورشان سکوت در مقابل جنایت و تخلف از قانون است؟ اگر اینگونه نباشد و وحدت را به معنای این بدانند که مردم و مسئولان به‌دنبال خدمت باشند، باید در چارچوب قانون عمل کنیم.
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس تصریح کرد: متأسفانه بعضی‌ها فرار رو به جلو کرده و با اتهام فعالیت مخل وحدت به دیگران، به‌دنبال پوشاندن نواقص و ضعف‌های خودشان هستند.
احمدی‌بیغش در پاسخ به سؤالی مبنی بر این‌که آیا ممکن است رقابت‌های زود هنگام انتخاباتی اصولگرایان از عوامل اخلال در وحدت باشد؟، گفت: کسانی که امکانات در اختیار دارند، باید به قانون عمل کنند. زیرا اکنون زمان زیادی تا انتخابات باقی مانده است و اگر کسی از تریبون‌هایی که در اختیار دارد، حتی به‌طور غیرمستقیم برای اخلال در وحدت از آن سوءاستفاده کرد، باید جلوی او را گرفت.

/ 0 نظر / 16 بازدید