اخبار استان مرکزی

پایگاه اطلاع رسانی استان مرکزی( شهرستانهای -آشتیان- اراک- تفرش- خمین- خنداب- دلیجان- زرندیه- ساوه- شازند-فراهان- کمیجان- محلات)

 
۸۷درصد از داوطلبان انتخابات خمین تایید صلاحیت شدند
نویسنده : مدیر - ساعت ٩:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/۱
 

 مسئول هیات نظارت بر انتخابات خمین گفت :صلاحیت ۸۷ درصد داوطلبان نمایندگی در این شهرستان تایید شده است. ‘کریم محرابی ‘ چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اعلام این مطلب افزود : ۱۲ نفر برای داوطلبی نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان نام نویسی کردند که سه نفر آنها انصراف [...]

مسئول هیات نظارت بر انتخابات خمین گفت :صلاحیت ۸۷ درصد داوطلبان نمایندگی در این شهرستان تایید شده است.


‘کریم محرابی ‘ چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اعلام این مطلب افزود : ۱۲ نفر برای داوطلبی نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان نام نویسی کردند که سه نفر آنها انصراف دادند و از مجموع ۹ داوطلب هفت نفر آنها در هیات اجرایی و نظارت مرکزی تایید صلاحیت شدند.

وی ادامه داد: نتایج نهایی و قطعی بررسی صلاحیت ها سوم اسفندماه سال جاری اعلام و پس از آن به مدت یک هفته داوطلبان تایید صلاحیت شده می توانند در چارچوب قانون تبلیغات خود را انجام دهند.

محرابی خاطر نشان کرد: براساس قانون انتخابات ، تبلیغات تنها در زمان مقرر مجاز است و تبلیغات پیش از موعد تخلف محسوب می شود.

وی با بیان اینکه باید همه تلاش کنیم تا با حضور حداکثری مردم انتخاباتی دشمن شکن و باشکوه برگزار شود گفت : انتخابات مردمی و باشکوه باعث استحکام هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.

محرابی خاطر نشان کرد: حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات در شرایط حساس فعلی اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در جهت خنثی کردن توطئه‌های دشمنان و استکبار جهانی دارد.