اخبار استان مرکزی

پایگاه اطلاع رسانی استان مرکزی( شهرستانهای -آشتیان- اراک- تفرش- خمین- خنداب- دلیجان- زرندیه- ساوه- شازند-فراهان- کمیجان- محلات)

 
جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان خمین برگزار شد
نویسنده : مدیریت - ساعت ٩:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/٢۸
 

 

کریمی فرماندار خمین جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان خمین،روز چهارشنبه مورخ 26/05/90 راس ساعت 11:30 در محل فرمانداری به ریاست آقای مسلم محمدی معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری و ...

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان خمین،روز چهارشنبه مورخ 26/05/90 راس ساعت 11:30 در محل فرمانداری به ریاست آقای مسلم محمدی معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری و با حضور مسئولین ذیربط برگزار گردید.


آقای محمدی در این جلسه بیان داشت به فرموده حضرت امام (ره) روز قدس از روزهای یوم الله است، روزی که یاد و خاطره ی بصیرت و بینش عمیق حضرت امام(ه) را به دلیل نامگذاری این روز برای تمامی مسلمین جهان تداعی می کند، همچنین یادآور مقاومت و ایستادگی مردم غیور و مسلمان ایران در دوران دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی می باشد. لذا بزرگداشت این روز موجب همبستگی هرچه بیشتر جهان اسلام و عاملی جهت بیداری اسلامی و امیدواری هرچه بیشتر مردم مسلمان منطقه در مواجهه و نبرد علیه استکبار جهانی و ظلم و ددمنشی حکام داخلی این کشورها خواهد بود.

در این جلسه هماهنگی های لازم به منظور برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان خمین صورت پذیرفت.